info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK The Smurfs biberon i gënjeshtërt

Çmimi:900.00 L

Biberon i gënjeshtërt me kokë silikoni për fëmijë 6-18 muajsh
Paketim x 2 copë

Stock: Ka stok

SKU: NUK166
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 copë

Material

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

Biberon i gënjeshtërt i përshatshëm për fëmijë nga 6 deri në 18 muajsh.
Karakteristikat:
-përshtatet me qiellzën;
-nuk dëmton mishrat e dhëmbëve;
-ka një unazë e cila shërben për ta mbajtur më kollaj.

Koka e biberonit rrens është prej silikoni.
Nuk përmban BPA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso