info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 50 results

Ofertë!
-20%

Haliborange Multivitamin Softies Strawberry Flavor

Karamele të përtypshme me multivitamina për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Logus D3 Junior Drops

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
1,550.00 L
Shtoje në shportë

NaturesAid Mini Drops DHA

Omega-3 me pika për fëmijë nga 3 muajsh deri në 5 vjeç Flakon x 50 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Apharm C Fast Baby Drops

Vitaminë C me pika për fëmijë. (1 ml = 80 mg vitaminë C)
1,030.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Power of Nature Vita-C Kids

Suplement me vitaminë C për fëmijë mbi 4 vjeç 30 tableta të përtypshme
870.00 L 783.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellkid Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë specifike për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 150ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Buonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë 12ml
1,700.00 L 1,530.00 L -10%
Shtoje në shportë

Vitafusion L’ilCritters Gummy Vites Daily Multivitamin

Multivitaminë për fëmijë me shije frutash 70 arushë të përtypshëm
1,700.00 L2,808.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Haliborange Omega-3 & Multivitamins Softies

Karamele të përtypshme me multivitamina dhe omega-3 për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze me shije portokalli
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Vitrevit Forte

Vitaminë D me DHA për fëmijë 15ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Buonavit D3F Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë 12 ml
1,425.00 L 1,282.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellkid Soft Jelly Pastilles

Multivitamina në formë kapsulash xhelatinore të përtypshme për fëmijë me moshë 4-12 vjeç Shije luleshtrydheje 30 kapsula xhelatinore të përtypshme
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë

Babytol DHA Omega

Suplement ushqimor me DHA, për zhvillimin e trurit dhe shikimit të foshnjeve tuaja Kuti x 30 kapsula
1,980.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Immunilflor Junior

Shurup me echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
1,260.00 L 1,071.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellkid Multi-vitamin Smart Chewable

Multivitamina specifike për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 30 tableta të përtypshme
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë

Sambucol For Kids

Fuqizues imuniteti me esktrakt të shtogut të dhe vitaminë C për fëmijë 1-12 vjec në trajtë shurupi.
1,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellkid Omega-3 Chewable

Suplement me omega-3 në formën e kapsulave të përtypshme për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 60 kapsula të përtypshme
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Solgar Kangavites Multivitamin & Mineral Tropical

Multivitamina dhe minerale për fëmijë mbi 3 vjeç Paketim x 60 tableta të përtypshme
2,371.00 L 2,015.35 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Baby & Toddler + Multivitamin liquid

Shurup me vitamina për fëmijë dhe bebe nga 1 muaj 250 ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Buonavit Baby

Multivitaminë me pika për bebe 20 ml
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë