info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Vitafusion L’ilCritters Immune C Plus Zinc & Vitamin D

Çmimi:1,600.20 L2,800.60 L

Suplement me vitaminë C, vitaminë D dhe zink
190 arushë të përtypshëm

Spastroje


Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

190 tableta, 60 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor që përmban:
-vitaminë C, e nevojshme për mirë-funksionimin e sistemit imunitar;
-zink, me veti antioksiduese;
-vitaminë D, ndihmon në rritjen e imunitetit dhe në zhvillimin normal të kockave.

I formuluar në trajtë karamelesh gomoze, absorbohet në shkallë të lartë në organizëm.
Kombinimi i shijeve: luleshtrydhe, qershi, limon dhe portokall e bën këtë suplement tepër të preferuar nga fëmijët.

Nuk përmban:
-gluten dhe derivate të bulmetit;
-ngjyrues dhe aroma artificiale;
-ëmbëlsues artificialë;
-shurup misri me përmbajtje të lartë fruktoze.
I testuar nga mjekët.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nuk përdoret tek fëmijët nën 2 vjeç.

Përdorimi

Rekomandohet:
-për fëmijët 2-3 vjeç, 1 haribo në ditë;
-për fëmijët mbi 4 vjeç, 2 haribo në ditë.
Mos tejkaloni dozat ditore të lejuara.

Përbërësit

vitamin C, vitamin D, zinc gluconate, sodium