info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Haliborange Omega-3 & Multivitamins Softies

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Karamele të përtypshme me multivitamina dhe omega-3 për fëmijë 3-12 vjeç
30 karamele gomoze me shije portokalli

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Mosha

Suitable For

Përshkrimi

Haliborange Omega-3 dhe Multivitamin Softies janë një mënyrë e shijshme që fëmijët të marrin vitaminat kryesore që kanë nevojë çdo ditë.

Departamenti i Shëndetit në Mbretërinë e Bashkuar rekomandon që të gjithë fëmijët nga mosha 5 muaj deri në 5 vjeç të marrin suplemente të vitamines A, C & D (nhs.uk).

30 multivitamina të buta që përtypen me shije portokalli.

Vaji i linit: Një burim i acideve yndyrore Omega-3 (ALA).
Vitamina A: ndihmon për një shikim normal.
Vitamina C: ndihmon në një imunitet të mirë.
Vitamina B5: kontribuon në një performancë të mirë mendore.

* Përmban 8 vitamina thelbësore
* Shije portokalli
* Prodhuar në Mbreterinë e Bashkuar

Përdorimi

E përshtatshme për fëmijët 3-12 vjeç

Rekomandohet të merren 1-2 multivitamina në ditë.
Kujdes: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Përbërësit

Glucose Syrup, Sugar, Gelatine (Bovine), Flaxseed Oil, Ascorbic Acid, Gelling Agent: Pectin, D-Calcium Pantothenate, Maltodextrin, Acid: Citric Acid, DL-Alpha-Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Natural Orange Flavouring, Vitamin A Prep (Retinyl Acetate, DL-Alpha Tocopherol), Glazing Agents: Vegetable Oils (Coconut, Rapeseed), Carnauba Wax, Pyridoxine Hydrochloride, Colour: Carmines, Vitamin D Prep (Cholecalciferol, Medium Chain Triglycerides), Cyanocobalamin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare