info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Të tjerë

Showing all 20 results

Alkool Borik 2.5%

Tretësirë me pika në vesh 10 ml
347.00 L
Shtoje në shportë

Otipax pika për vesh

Pika për vesh anti-inflamatore dhe analgjezike 16 g
488.00 L
Shtoje në shportë

Aloxidil Solucion kutan 20 mg/ ml (minoksidil)

Trajtim simptomatik lokal i alopecisë androgjenike Flakon x 60 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Oleovit D3 pika

Vitaminë D3 me pika për fëmijë dhe të rritur 12.5 ml
350.00 L
Shtoje në shportë

Ezinelle 1.5 mg (levonorgestrel)

Kontraceptiv emergjence Kuti x 1 tabletë
457.00 L
Shtoje në shportë

Pikovit shurup 1+

Shurup me vitamina për fëmijë mbi 1 vjeç 150 ml
360.00 L
Shtoje në shportë

Vitaminë B6 25 mg

Vitaminë B6, vitaminë e grupit B e tretshme në ujë Kuti x 60 tableta
201.00 L
Shtoje në shportë

Calmaben 50 mg (difenhidraminë)

Medikament OTC me përmbajtje difenhidramine Kuti x 30 tableta
371.00 L
Shtoje në shportë

Magne B6 (magnez, vitaminë B6)

Medikament OTC që kombinon vitaminën B6 me magnezin Kuti x 50 tableta
605.00 L
Shtoje në shportë

Ideos tableta të përtypshme

Medikament që siguron sasinë e duhur të kalçiumit dhe vitaminës D3 pë të cilën trupi juaj ka nevojë Kuti x 30 tableta të përtypshme
799.00 L
Shtoje në shportë
Abufene FarmaOn.al

Abufene 400 mg

Medikament OTC që përdoret nga femrat që kanë afshe si pasojë e menopauzës Kuti x 30 tableta
612.00 L
Shtoje në shportë

Norlevo 1.5 mg tabletë (levonorgestrel)

Kontraceptiv emergjence, për përdorim oral Kuti x 1 tabletë
560.00 L
Shtoje në shportë

Tears Naturale

Solucion viskoz që vepron si lot artificial 15 ml
254.00 L
Shtoje në shportë

Folidex 400 mcg (acid folik)

Tableta që përmbajnë acid folik në dozën 400 mcg Kuti x 28 tableta
434.00 L
Shtoje në shportë

Natecal D3 (calcium, vitamin D3)

Tableta të përtypshme me kalçium dhe vitaminë D3 Kuti x 60 tableta të përtypshme
821.00 L
Shtoje në shportë

Vagostabyl tableta

Medikament OTC me efekt qetësues dhe sedativ Kuti x 40 tablets
684.00 L
Shtoje në shportë

Vitaminë B kompleks

Medikament OTC, që ka në përmbajtje vitaminat e grupit B Kuti x 60 tableta
333.00 L
Shtoje në shportë

Vitamine B1 10 mg

Tableta me përmbajtje tiaminën, një vitaminë e grupit B Kuti x 60 tableta
201.00 L
Shtoje në shportë

Alora tablets

Medikament OTC me efekt sedativ Kuti x 20 tableta
338.00 L
Shtoje në shportë

Cadtre Bustine (kalçium, vitaminë D3)

Medikament OTC që kombinon vitaminën D3 me kalçiumin Kuti x 30 bustina
581.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare