info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

product

This is where you can browse products in this store.

Showing all 17 results

Cerave Eye Repair Cream

Krem me teksturë të lehtë dhe efekt hidratues për zonën e syve. 14 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Cerave AM Facial Moisturising Lotion SPF 25

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë. SPF 25. 52 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje. 52 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
2,000.00 L3,650.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Cerave SA Smoothing Cream

Krem për trupin me acid salicilik me efekt eksfoliues dhe hidratues.
2,300.00 L3,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Blemish Control Gel

Xhel trajtues dhe hidratues për lëkurën me tendencë akneike, i cili përmban acid glikolik, laktik dhe 2% acid salicilik. 40 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Moisturizing Cream

Krem hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
1,300.00 L3,200.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Resurfacing Retinol Serum

Serum me retinol në përmbajtje, specifik për lëkurë me tendencë akneike dhe shenja post-akne. 30 ml
2,800.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Reparative Hand Cream

Krem ushqyes për duart.
1,300.00 L1,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Blemish Control Face Cleanser

Xhel pastrues me 2% acid salicilik, për lëkurë me tendencë akneike. 236 ml
2,100.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Hydrating Cream-to-Foam Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi shkumues për lëkurë normale dhe të thatë. Largon edhe makeup-in. 236 ml
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,900.00 L3,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Hydrating Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.
2,900.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave SA Smoothing Cleanser

Pastrues në trajtë xheli shkumues me acid salicilik i cili ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës.
2,100.00 L2,700.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Hydrating Foaming Oil Cleanser

Pastrues delikat në formë vaji shkumues për lëkurë normale dhe shumë të thatë.
2,100.00 L2,600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Cerave Micellar Cleansing Water

Ujë mishelar pastrues për fytyrën dhe sytë. 295 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping