info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Çmimi:2,320.00 L 1,856.00 L -20%

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje.
52 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

52 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Locion shumë i lehtë hidratues për fytyrën, specifik për lëkurë normale dhe të thatë.

Formuluar me 3 ceramide esenciale dhe acid hialuronik, të cilat janë thelbësore për të mbështetur barrierën e lëkurës dhe për të mbajtur hidratimin.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës, duke ofruar hidratim intensiv gjatë mbrëmjes.

Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër.

AQUA/WATER, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, NIACINAMIDE, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, CETEARETH-20, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, POLYGLYCERYL-3, DIISOSTEARATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, POTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, CERAMIDE EOP

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.