info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Cerave Moisturizing Cream

Çmimi:960.00 L2,592.00 L

Krem hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

  • 177 ml
  • 340 g
  • 454 g
  • 50 ml
Spastroje

SKU: CER026V
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

177 ml, 340 g, 454 g, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Krem hidratues për lëkurën e ndjeshme dhe të thatë, formuluar me 3 ceramide natyrale dhe acid hialuronik.
Rigjeneron barrierën mbrojtëse të lëkurës.

I përshtatshëm për t’u përdorur në lëkurën me tendencë ekzematike.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.
Formulim i plotë kremi i cili ruan hidratimin afatgjatë për 24 orë.

Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.
Hipoalergjik.

Aplikojeni në lëkurë të pastër.

Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Potassium Phosphate, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Carbomer, Dimethicone, Behentrimonium Methosulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Dipotassium Phosphate, Tocopherol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.