info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

  • Zbulo ULJET e BLACK FRIDAY | Ofertat më të mira të vitit | Sasi e limituar* | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me Iute |

Ofertë!

Cerave SA Smoothing Cream

Çmimi:1,827.50 L2,635.00 L

Krem për trupin me acid salicilik me efekt eksfoliues dhe hidratues.

  • 177 ml
  • 340 g
Spastroje

SKU: CER021V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

177 ml, 340 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Hidratues me teksturë të plotë, pa aromë për një eksfolim të butë të trupit.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, të ashpër, me testurë jo të rregullt.
I pasuruar me 3 ceramide esenciale, acid salicilik dhe 10% ure.
Ky krem ​​i cili përthithet shpejt eksfolion butësisht, ndërkohë që ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.
I përshtatshëm në trajtimin e Keratosis Pilaris dhe lëkurës së prirur ndaj psoriazës.

Përbërësit kryesorë: ure, acidi salicilik, LHA dhe acid hialuronik.
Pa eksfoliues fizikë.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Për përdorim vetëm në trup.
Aplikojeni aq shpesh sa të nevojitet.
Rekomandohet të aplikohet menjëherë pas dushit.

AQUA / WATER, UREA, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARYL, ALCOHOL, NIACINAMIDE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, C12-13 ALKYL LACTATE, PEG-100 STEARATE, GLYCERIN, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, DIMETHICONE, TRIACETIN, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMER, SODIUM LACTATE, SALICYLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, SODIUM HYALURONATE, CHOLESTEROL, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, HYDROXYACETOPHENONE, CITRIC ACID, LACTIC ACID, PHYTOSPHINGOSINE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.