info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Cerave SA Renewing Foot Cream

Çmimi:1,660.00 L 1,411.00 L -15%

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve.
88 ml

Stock: Ka stok

SKU: CER024
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

88 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Kremi riparues i këmbëve nga Cerave, hidraton në mënyrë efektive dhe ndihmon në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës së këmbëve.
Ky krem ​​që përthithet lehtësisht, i formuluar me 3 ceramide esenciale, acid salicilik dhe acid hialuronik, eksfolion dhe hidraton këmbët shumë të thata duke lëmuar dhe përmirësuar yeksturën e lëkurës.
Pa aromë.

Aplikojeni në zonën e këmbëve, duke e masazhuar butësisht.

AQUA/WATER, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL, GLYCERYL STEARATE SE, CETEARYL ALCOHOL, NIACINAMIDE, CETYL ALCOHOL, AMMONIUM LACTATE, TRIETHANOLAMINE, SALICYLIC ACID, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, PEG-100 STEARATE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, DISODIUM EDTA, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, CERAMIDE EOP

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.