info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Cerave Moisturising Lotion

Çmimi:1,680.00 L3,080.00 L

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

  • 1000 ml
  • 236 ml
  • 473 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

1000 ml, 236 ml, 473 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Formulim i lehtë në trajtë locioni, specifik për të hidratuar lëkurën e ndjeshme që është e thatë.
Gjithashtu i përshtatshëm për përdorim në lëkurë të prirur ndaj ekzemës.

Hidraton dhe ruan barrierën mbrojtëse të lëkurës së trupit dhe fytyrës.
Formuluar me 3 ceramide esenciale dhe acid hialuronik të cilat janë thelbësore për të mbështetur barrierën e lëkurës dhe për të mbajtur hidratimin.
Teknologjia MVE bën të mundur që ceramidet të kenë një shpërndarje efikase brenda barrierës së lëkurës dhe të lëshohen ngadalë me kalimin e kohës.

Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.

Aplikojeni në lëkurë të pastër.

AQUA / WATER, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20 , CETEARETH-20, BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, PHYTOSPHINGOSINE, CHOLESTEROL, XANTHAN GUM, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, CERAMIDE EOP

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.