info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Radiance Eye Contour

Çmimi:6,760.00 L 5,408.00 L -20%

Krem për zonën e syve kundër rrathëve të errët dhe me veti anti-moshë
15 ml

Stock: Ka stok

SKU: TKN020

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

TOSKANI Radiance Eye Contour është një krem efektiv me shumë funksione për zonën e konturit të syve, që trajton problemet e hiperpigmentimit dhe mikroqarkullimit, të cilat shkaktojnë rrathë të errët.

I formuluar me agjentë që veprojnë tek rrathët e zinj, si ekstrakti Aesculus Hippocastanum,retinol, një kombinim unik peptidesh, ekstraktet Ruscus Aculeatus dhe Ginkgo Biloba.
Ndihmon lëkurën delikate rreth zonës së syve në mënyra të ndryshme: lufton moshën, shton shkëlqimin e menjëhershëm, redukton fryrjen dhe rigjallëron dhe shkëlqen konturin e syve.

Nëse përdoren çdo ditë, rrathët e errët do të zvogëlohen dhe sytë do të duken më energjikë dhe me shkëlqim.

Indikacionet:
• Rrathët e errët
• Rrudhat në zonën e syve
• Qeskat poshtë syve
• Lëkurë e lodhur

Aplikoni çdo mëngjes dhe mbrëmje, në zonën poshtë syve duke masazhuar.

Aesculus Hippocastanum Extract, Unique association of peptides, Extracts of Ginkgo Biloba and Ruscus Aculeatus, Retinol

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.