info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Radiance Ampoules

Çmimi:11,700.00 L 9,360.00 L -20%

Set prej 15 ampulas me efekt zbardhues dhe unifikues të tonit të lëkurës

Stock: Ka stok

SKU: TKN036
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

15 ampula x 2 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Trajtim intensiv ditor që përmban një kompleks ndriçues të gjeneratës së fundit, i aftë të depërtojë dhe lëshojë 5 përbërës aktivë të ndryshëm në shtresa specifike të lëkurës, pa e dëmtuar atë.

Përmban Azeloglicinë, Bisabolol, Acid Fitik dhe Vitamina B3 dhe C. Ajo zbardh dhe unifikon tonin e lëkurës, duke parandaluar dehidratimin, humbjen e shkëlqimit dhe shfaqjen e njollave.

Paketimi përmban 15 ampula, një mbajtës për ampulën, një kokë aplikimi dhe 1 kapak mbyllës për ampulën.

Tundeni mirë ampulën para se ta hapni.
Thyeni majën e saj dhe vendosni në vend të saj aplikatorin.
Vendoseni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte me lyerje të lehta.
Masazhoni lëkurën tuaj me lëvizje të buta rrethore derisa produkti të thithet. 1 ampulë në mëngjes para se të aplikoni mbrojtësin nga dielli ose në darkë pas pastrimit të fytyrës.

Azeloglicina, Bisabolol, Phytic Acid, Vitamina B3, Vitamina C

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.