info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani Anti-Pollution Ampoules

Çmimi:11,700.00 L 9,360.00 L -20%

Set prej 15 ampulash me efekt intensiv detoks dhe anti-moshë

Stock: Ka stok

SKU: TKN034
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

15 ampula x 2 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

,

Ampulat TOSKANI Anti-Ndotje për fytyrën janë një trajtim intensiv ditor me multivitamina, për lëkurat që kanë humbur shkëlqimin dhe vitalitetin.

Të formuluara me përbërës antioksidues si Vitamina A, B3, C dhe E dhe nxitësit e rigjenerimit të qelizave, këto ampula përmirësojnë mekanizmat mbrojtës të lëkurës, nga dëmtimi që shkaktohet nga ndotja dhe radikalet e lirë.

Paketimi përmban 15 ampula, një mbajtës për ampulën, një kokë aplikimi dhe 1 kapak mbyllës për ampulën.

Tundeni mirë ampulën, para se ta hapni.
Thyeni majën e saj dhe vendosni në vend të saj aplikatorin.
Vendoseni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte me lyerje të lehta.
Masazhoni lëkurën tuaj me lëvizje të buta rrethore derisa produkti të thithet. 1 ampulë në mëngjes, 20 min para ekspozimit në diell.

Vitamin A, Vitamin B3 , Vitamin C y Vitamin E

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.