info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani 2 Duo Pack (Purifying Cream + Purifying Intensive Serum FREE)

Çmimi:8,450.00 L 6,760.00 L -20%

Trajtim specifik për persona me lëkurë të yndyrshme dhe akne

Bli kremin- merr FALAS serumin

Stock: S’ka stok

SKU: TKN050

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

,

Masa

15 ml, 50 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Set promocional: bli kremin & përfito falas serumin!

Seti i Toskanit 2 Duo Pack përmban:
-Kremin e Toskanit për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike;
-Serumin intensiv të Toskanit për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

Purifying Toskani Cream është një formulim me një teksturë të lehtë, fluid-emulsion i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe  me akne.
Përbërësit aktivë kombinohen me njëri tjetrin në mënyrë perfekte, duke pakësuar inflamacionin. Ata veprojnë kundër baktereve dhe rregullojnë prodhimin e yndyrës në lëkurë.
Emulsioni lufton radikalet e lira dhe bën një eksfoljim të lehtë të lëkurës, duke ruajtur nivelin e saj të hidratimit.

Toskani Purifying serum ka veti anti-bakteriale dhe është efikas në trajtimin e shenjave dhe akneve të pranishme në lëkurë.
Përdoret lokalisht dhe përshpejton zhdukjen e akneve.

Rekomandohet të përdoret kremi Purifying në mëngjes dhe në darkë në fytyrën e pastruar paraprakisht me larësin Purifying.

Serumi Purifying aplikohet lokalisht në darkë, pas larjes paraprake të fytyrës.

Toskani Purifying Cream Active Ingredients:
Hamamelis virginiana Leaf Extract, Purifying Actives, Purifying Complex, Rhodosorus marinus Extract, Zinc PCA, Lactic Acid, Salicylic Acid

Toskani Purifying Intensive Serum Active Ingredients:
Purifying Complex, Salicylic Acid

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.