info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Phyto Phytovolume Volumizing Shampoo

Çmimi:1,248.00 L1,920.00 L

Shampo për flokë me volum

  • 250 ml
  • 400 ml
Spastroje

SKU: PHY092V
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Masa

250 ml, 400 ml

Formulim, që rrit volumin e flokëve tuaj dukshëm.
Chitin (nje substancë fibroze) së bashku me ekstraktet e guaranjës, ndihmojnë në mbajtjen e ujit dhe hidratojnë flokun gjatë gjithë gjatësisë së tij.
Floku fiton volum dhe shkëlqim në mënyrë të menjëhershme.

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet më ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit kryesorë aktivë:
Yarroë and Tormentil Extractions, Red Algae, Chitin and Guarana Extracts