info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

ONAGRINE Sublime Oil Makeup Remover

Çmimi:2,500.00 L 2,000.00 L -20%

Vaj pastrues, heqës i make-up
200 ml

Stock: Ka stok

SKU: ONA09
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Një sekret bukurie i frymëzuar nga ritualet japoneze të pastrimit, ky vaj largon papastërtitë dhe make-up-in nga fytyra, sytë dhe buzët.

• Pastron
• Heq përbërjen
• Ushqen

Përbërës aktivë të çmuar:

• Aguliçe
• Pambuk
• Borage

Një formulim i pasur me aromë delikate që shndërrohet në qumësht sapo bie në kontakt me ujin.
Ky vaj sensual zgjon shqisat dhe e kthen ritualin e pastrimit të lëkurës në një moment të mirëfilltë kënaqësie.

Ngrohni vajin në pëllëmbën e dorës dhe aplikojeni në fytyrën tuaj me sy të mbyllur. Masazhoni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të pastër.

AQUA (WATER), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, GLYCERIN, COCO-GLUCOSIDE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PEG-90 GLYCERYL ISOSTEARATE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, LAURETH-2, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, CARAMEL, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.