info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Sun Auto-bronzant hydratant sublimateur

Çmimi:3,200.00 L 2,240.00 L -30%

Qumësht vetë-nxirës për trupin dhe fytyrën
100 ml

Stock: S’ka stok

SKU: NUXE054

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 ml

Suitable For

, ,

Specific For

,

Krem vetë-nxirës për fytyrën dhe trupin, me ujë dhe lule dielli.

Shkëlqen lëkurën dhe i jep ngjyrë, pa qenë nevoja të ekspozohet në diell. Rreth 2 orë pas aplikimit lëkura hidratohet dhe ka një ngjyrë natyrale dhe uniforme.

Tekstura e saj e mëndafshtë përhapet lehtë dhe depërton shpejt, pa lënë gjurmë.

Aplikojeni çdo ditë dhe në mënyrë të njëtrajtshme në lëkurë, pastaj pakësoni përdorimin pasi të merret ngjyra e dëshiruar.

Shmangni zonën e syve. Ideale gjatë gjithë vitit, verës dhe dimrit. Lani duart pas përdorimit. Nuk përmban filtra mbrojtës.

AQUA/WATER, GLYCERIN, DIHYDROXYACETONE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, ARACHIDYL ALCOHOL, ERYTHRULOSE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROGENATED COCONUT OIL, LAUROYL LYSINE, ORYZA SATIVA (RICE) HULL POWDER, PARFUM/FRAGRANCE, BEHENYL ALCOHOL, DIMETHICONE, TOCOPHEROL, CAPRYLOYL GLYCINE, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MICA, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLCELLULOSE, CI 77891/TITANIUM DIOXIDE, DEHYDROACETIC ACID, DIMETHICONOL, INOSITOL, TETRASODIUM EDTA, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, GLUCONOLACTONE, CETYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL [N2606/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.