info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Baume Visage Ultra-Réconfortant

Çmimi:4,100.00 L 3,280.00 L -20%

Balsam ushqyes për lëkurën e thatë të fytyrës
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE084
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Krem ushqyes për fytyrën formuluar me mjaltë, propolis dhe vajra të çmuar.
Siguron ushqim intensiv, qetëson dhe riparon lëkurën, duke e mbrojtur atë nga agresionet e jashtme (era, i ftohti, etj.).

Lëkurës i rikthehet elasticiteti dhe rehatia.
Zonat e ashpra të lëkurës, skuqja dhe ndjesitë e acarimit dhe tërheqjes reduktohen.

92,9 % e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Aplikoni balsamin ultra-ushqyes të fytyrës Rêve de Miel® në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, në fytyrën dhe qafën tuaj të pastruar tërësisht.

Përdoreni gjatë gjithë vitit për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme ose në mot shumë të ftohtë për lëkurë normale.

AQUA/WATER, BEHENYL ALCOHOL, GLYCERIN, CERA ALBA/BEESWAX, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN OIL, BUTYLENE GLYCOL, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES, CETEARYL ALCOHOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ARACHIDYL ALCOHOL, DIMETHICONE, COCO-GLUCOSIDE, MEL/HONEY, PARFUM/FRAGRANCE, TOCOPHEROL, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, CAPRYLOYL GLYCINE, SAFFLOWER OIL/PALM OIL AMINOPROPANEDIOL ESTERS, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, TOCOPHERYL ACETATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, HORDEUM VULGARE CERA/SPENT GRAIN WAX, CARBOMER, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM GLUCONATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, PROPOLIS EXTRACT, HYDROLYZED LUPINE PROTEIN, 10-HYDROXYDECANOIC ACID, SEBACIC ACID, 1,10-DECANEDIOL, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM BENZOATE, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, BETA-CAROTENE, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) ROOT EXTRACT, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, FARNESOL, COUMARIN, CITRAL [N3106/A].

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.