info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Nuxe Insta-Masque Détoxifiant + Eclat

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Maskë me efekt detoksifikues dhe shkëlqyes të menjëhershëm
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: NUXE060
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Kjo maskë me karbon kombinon cilësitë e ujit të trëndafilit me karbonin aktiv, për të eliminuar të gjitha papastërtitë (grimcat ndotëse, sebum, qelizat e vdekura etj.).

Në 2 minuta të shpejta, lëkura detoksifikohet, është e freskët dhe shkëlqimi i saj natyral rikthehet.

Struktura e saj ultra-sensoriale kthehet nga teksturë xhelatinore e zezë në qumësht kur bie në kontakt me ujin.

Përbërësit kryesorë aktivë: Ujë trëndafili, karbon vegjetal (nga Bamboo).
96.2% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore.

Një ose dy herë në javë

Vendosni një sasi të konsiderushme në lëkurë të thatë në të gjitha zonat që doni të trajtoni, duke shmangur zonën e syve.
Lëreni të veprojë për 2 minuta për të kapur siç duhet papastërtitë e grumbulluara në sipërfaqen e lëkurës.
Pastaj lagni lehtë duart, masazhoni me lëvizje rrethore derisa maska të kthehet në qumësht.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Mund të përdoret në dush.

COCO-CAPRYLATE / CAPRATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, AQUA / WATER, SUCROSE LAURATE, SUCROSE STEARATE, ROSA DAMASCENA FLOWER POWDER, ALCOHOLAGER, CHARCO DAMASCENA FLOWER PALE, PARFUMDER, WATER, PARFUMDAMASCENA FLOWER PALE, BENZ / WATER LEVULINIC ACID, SODIUM GLUCONATE, XYLITYLGLUCOSIDE, SODIUM LEVULINATE, ANHYDROXYLITOL, MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, DEHYDROACETIC ACID, XYLITOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, BENZONATE [201] ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.