info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

MinamiMorEPA Mini DHA

Çmimi:4,059.96 L

Vitaminë D me DHA për fëmijë mbi 6 vjeç
60 kapsula

Stock: S’ka stok

SKU: 004490147
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Suitable For

Lactose Gluten

,

Suplement me omega 3 dhe vitaminë D për fëmijë mbi 6 vjeç.
Omega 3 përftohet mes një proçesi distilimi të veçantë, i cili mundëson nxjerrjen e vajit nga peshku, pa shkatërruar acidet yndyrore që ai përmban.
Formulimi ndihmon në zhvillimin e sistemit nervor, në funksionimin normal të sistemit kardiovaskular, në mirëfunksionimin e sistemit nervor dhe për zhvillimin normal të kockave.
Kapsulat kanë shije luleshtrydheje.
Nuk përmban hekzan.
Pa gluten.
Pa laktozë.

Për fëmijë mbi 6 vjeç, rekomandohet të merren 2 kapsula në ditë, pas ushqimit.
Kapsulat mund të përtypen ose të përzihen me ushqimin.

Deep-sea fish oil concentrate (from anchovy, sardine and mackerel) fish gelatin, humectant: glycerol, strawberry flavour, evening primrose oil, antioxidant: Miradoxan ( a mix of rosemary and tocopherol-rich extract), cholecalciferol concentrate.