info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Leaton Classic

Çmimi:1,315.00 L

Suplement ushqimor në formë shurupi për të rritur
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: 2382
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

500 ml

Suitable For

Leaton Classic është një suplement ushqimor në formë shurupi, që kombinon 10 vitamina të ndryshme, të rëndësishme për mbarëvajtjen e proçeseve të ndryshme në organizëm.
Suplementit i është shtuar dhe kafeina, e cila ndihmon në rritjen e përqëndrimit dhe shtimin e energjisë.

Rekomandohet të përdoret;
-nëse ndjeheni gjatë gjithë kohës të lodhur dhe pa fuqi;
-nëse po kaloni periudha tepër stresuese në punë ose në përditshmëri;
-në rastet e një diete të varfër ushqimore;
-në rastet e uljes së imunitetit;
-tek personat që kërkojnë të shtojnë performancën mendore.

Nuk përmban gluten dhe as laktozë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohet 1 lugë gjelle (15 ml), 3 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Wine, sucrose; Water; Ethanol; Glucose; Emulsifier: polysorbate 80; Humectant: glycerin; L-ascorbic acid; Caffeine; Aroma; Acidifier citric acid; Preservatives: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate; Acidity regulator: sodium hydroxide; Nicotinamide; D-panthenol; Riboflavin Phosphate Sodium; Tocopheryl acetate; Thiamine hydrochloride; Pyridoxine hydrochloride; Cholecalciferol; Retinyl palmitate; Biotin. Increased caffeine content (112mg / 45ml), alcohol content: 13% vol.

Nutritional information per 45ml (daily recommendation): Vitamin A 459µg; Vitamin D 4.2 µg; Vitamin E 2.1mg; Vitamin C 130mg; Thiamine 1.8mg; Riboflavin 2.0mg; Niacin 19mg; Vitamin B6 1.7mg; Biotin 130 µg; Pantothenic acid 10mg.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.