info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 16 results

Erba Vita Lass B

Suplement ushqimor për mirë-funksionimin e traktit gastro-intestinal 150 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Buona Difesa Sciroppo

Shurup me propolis dhe ekinacea për një sistem imunitar të fuqishëm 150 ml
1,576.00 L
Shtoje në shportë

Erba Vita Supplement B

Shurup me vitamina dhe minerale për fëmijë 150 ml
1,500.00 L
Përzgjidhni mundësi

Esi Immunilflor Mini Drinks

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare 12 flakone
1,599.60 L
Shtoje në shportë

Esi Tusserbe Sed Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës 180 ml
900.00 L
Shtoje në shportë

Esi Tusserbe Fluid Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimore për kollë me sekrecione 180 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Esi Immunilflor Junior

Shurup me echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
1,140.00 L
Shtoje në shportë

Esi Propolaid PropolBabySyrup

Shurup me propolis dhe echinacea për rritjen e imunitetit 180 ml
730.00 L
Shtoje në shportë

Bells Vitamine C Sirup

Shurup me vitaminë C. (1ml = 10mg) 100ml
800.00 L
Shtoje në shportë

Basi Corvite Drops

Vitaminë C me pika. (1 pikë= 5mg) 20ml
780.00 L
Shtoje në shportë

Colisen Drops

Solucion me pika për qetësimin e kolikave. (30ml)
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Alinter Group Neo Baby Gripe Mixture

Shurup për lehtësimin e dhimbjeve të barkut dhe eleminimin e gazrave tek bebet 150 ml
940.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Vitabiotics Wellkid Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë specifike për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 150ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë

Müller Shurup me gjethe Delli dhe Vitaminë C

Shurup për zbutjen e rrugëve të para të frymëmarrjes dhe forcimin e sistemit imunitar, për fëmijë mbi 3 vjeç dhe të rritur
860.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega - 3 dhe vitamina për të gjithë familjen 250 ml
2,340.00 L 2,106.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Doppelherz Kinder Multivitamin Shurup

Shurup me vitamina & minerale për rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve 150 ml
1,300.00 L 1,170.00 L -10%
Shtoje në shportë