info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Health Aid AllerGForte

Çmimi:2,600.00 L 2,080.00 L -20%

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, të cilat mbështesin sistemin imunitar për ata që përjetojnë ndjeshmëri sezonale.

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

60 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale, të cilat mbështesin sistemin imunitar për ata që vuajnë nga alergjitë stinore.

Alergjitë janë përgjigje të ngritura nga sistemi ynë imunitar dhe shkaktohen nga faktorë të ndryshëm.
Kjo shpesh çon në shqetësime fizike dhe emocionale për ata që përjetojnë tështitje të vazhdueshme, lotim & skuqje të syve si dhe probleme të tjera.
Tabletat Allergforte përmbajnë vitamina dhe minerale, që ndihmojnë sistemin imunitar për ata që përjetojnë ndjeshmëri sezonale.

Nuk përmban:
– maja
– gluten
– grurë
– sojë
– qumësht
– sheqer
– kripë
– ngjyrues artificialë
– konservantë
– aromatizues.

I përshtatshëm për veganët.
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç, 1 tabletë në ditë.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore nëse nuk këshillohet nga një person i kualifikuar.

Bulking Agent (microcrystalline cellulose, di-calcium phosphate), Vitamin C (ascorbic acid), Quercetin, Bromelain, Anti-caking Agent
(veg. magnesium stearate, silicon dioxide), Natural Vitamin E Succinate, Curcumin Extract (curcuma longa), Maritime Pine Bark
Extract (pinus maritima), Sodium Selenate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.