info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erbozeta Colidep Junior Gocce

Çmimi:1,400.00 L 1,190.00 L -15%

Suplement ushqimor që pakëson kolikat dhe ndihmon në eleminimin e gazrave tek bebet
20 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

20 ml

Suitable For

Colidep Junior është një suplement ushqimor me bazë ekstrakte bimësh.
Balsami i limonit, kopra dhe kamomili janë të nevojshëm për të nxitur lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal dhe eleminimin e gazrave.
Bliri, kamomili dhe balsami i limonit ofrojnë dhe një gjendje të përgjithshme relaksi.

Nuk përmban gluten.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Rekomandohet të konsumohen 1.5ml, 2 herë në ditë.
Mund të tretet në pak ujë ose ndonjë lëng tjetër, ose mund të hidhet direkt në gojë.
7 pika korrespondojnë me 0.5 ml.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Chamomile, Fennel, Lemon Balm Linden.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.