info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

trakti gastro-intestinal

Showing all 16 results

Plasmon Çaj finoku

Çaj finoku për të gjithë familjen 120 g
680.00 L
Shtoje në shportë

No-Spa 40 mg (drotaverine hidrokloride)

Medikament OTC që pakëson kontraktimet e muksulaturës së lëmuar Kuti x 24 tableta
226.92 L
Shtoje në shportë

Spazmotek Plus (N-butilbromide hioscinë, paracetamol)

Medikament OTC që lehtëson spazmat në traktin uro-genital dhe gastro-intestinal Kuti x 20 tableta
386.00 L
Shtoje në shportë

Plasigen B6 compresse masticabili

Suplement ushqimor që ndihmon në pakësimin e të vjellave dhe të përzjerave Kuti x 24 tableta të përtypshme
1,460.00 L
Shtoje në shportë

Plasigen B6 Gocce

Suplement ushqimor që ndihmon në pakësimin e të vjellave dhe të përzjerave 30 ml
1,560.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

TwoBee Albiolact

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit intestinal Paketim x 8 flakone
1,600.00 L 1,440.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Fichi e Manna

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e traktit gastro-intestinal 150 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natural Factors Critical Care Probiotic 55 Billion

Suplement ushqimor me 55 miliardë probiotikë, për mirë-funksionimin e traktit gastro-intestinal Paketim x 30 kapsula
4,370.10 L
Shtoje në shportë

Natural Factors Acidophilus & Bifidus

Suplement ushqimor me probiotikë, i nevojshëm për normalizimin e florës intestinale Paketim x 90 kapsula
3,469.50 L
Shtoje në shportë

Abopharma Ventro Lax

Suplement ushqimor që përmirëson tretjen e ushqimit dhe nxit lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal Paketim x 60 tableta
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Vado Flor

Suplement ushqimor që mbështet funksionimin normal të traktit gastro-intestinal Paketim x 30 tableta
1,091.40 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Erba Vita CarbonFlor

Suplement ushqimor me karbon dhe ekstrakte bimësh të nevojshëm për eleminimin e gazrave Paketim x 30 kapsula
1,365.00 L 1,228.50 L -10%
Shtoje në shportë

Erbozeta Colidep Junior Gocce

Suplement ushqimor që pakëson kolikat dhe ndihmon në eleminimin e gazrave tek bebet 20 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Karbofin Forte

Suplement me karbon vegjetal dhe ekstrakte bimore efikas në eleminimin e gazrave suportimin e funksioneve digjestive 30 kapsula natyrale
775.00 L 658.75 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellbio 10 Billion Microbiotic Cultures

Probiotikë për rregullimin e florës bakteriale normale të zorrës 30 kapsula
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Inulin Prebiotic Pure Powder

Formulim me inulinë, një prebiotik i rëndësishëm për traktin gastro-intestinal Paketim x 227 g
1,780.00 L 1,513.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping