info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Erba Vita Supplement B

Çmimi:1,500.00 L 1,275.00 L -15%

Shurup me vitamina dhe minerale për fëmijë
150 ml

Stock: S’ka stok

SKU: ERBAV006
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

150 ml

Suitable For

Produktet e linjës Erba Vita për fëmijë, janë rezultat i kërkimeve mjekësore dhe shkencore, që kanë patur për qëllim ndjekjen e ecurisë së rritjes dhe zhvillimit të fëmijëve dhe plotësimin e nevojave nutricionale që ata kanë.
Supplement B është një suplement ushqimor që plotëson nevojat ditore të fëmijëve me vitamina dhe minerale, të nevojshme për një rritje dhe zhvillim të shëndetshëm.

Nuk përmban alkool dhe ka një shije tepër të pëlqyeshme.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Tunde përpara çdo përdorimi.
Rekomandohet të konsumohen 10 ml shurup në ditë.
Mund të konsumohet siç është ose i tretur me pak ujë ose lëng tjetër.
Duke qënë se bëhet fjalë për një produkt natyral, në disa raste në fund të shishes krijohen fundërri. Ndryshimet në shije, ngjyrë dhe aromë mund të ndodhin, por kjo nuk nënkupton që është ulur cilësia e produktit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

SIPA-PIOCA (Sciroppo da Manioca), Arancio frutto succo concentrato,
Astragalo (Astragalus membranaceus (Fisch.) Bunge) radice estratto secco (70% polisaccaridi); Ferro, Zinco, DL-alfa-tocoferil acetato (Vit. E), Rosa canina (Rosa canina L.) frutto estratto secco (70% Vitamina C); Carota (Daucus carota L.) radice estratto secco, Germe di grano (Triticum aestivum L.) estratto secco, Banana (Musa x sapientum L.) frutto estratto secco, Niacina (Vit.B3), Tiamina (Vit.B1), Rame,
Acido pantotenico (Vit.B5), Riboflavina (Vit.B2), Vitamina B6, Betacarotene, Acido folico (Vit.B9), Colecalciferolo (Vit.D), Cianocobalamina (Vit.B12).

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.