info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Doppelherz Aktiv Immun Plus

Çmimi:1,170.00 L 994.50 L -15%

Suplement ushqimor i nevojshëm për rritjen e imunitetit
Paketim x 20 tableta

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

,

Masa

20 tableta

Suitable For

Suplement ushqimor që synon të rrisë mbrojtjen imunitare dhe të pakësojë ndjesinë e lodhjes.
Kombinon vitaminat me minerale dhe ekstraktet e thara të bimës echinacea.

Përmban:
-vitaminën A, e rëndësishme për pasjen e membranave normale;
-vitaminat B6 dhe B12, të nevojshme për të pakësuar ndjesinë e lodhjes;
-vitaminën C, që mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe rrit imunitetin;
-vitaminën D, e rëndësishme për muskujt, kockat dhe sistemin imunitar.

Marrja e suplementeve është e rëndësishme sidomos kur vitaminat dhe mineralet nuk arrijnë të sigurohen me dietën ushqimore.
Formulimi si tabletë depo është i rendësishëm, pasi bën të mundur çlirimin e elementëve në gjak, në mënyrë graduale për një përthithje sa më të mirë dhe përfitim sa më të madh.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret tek fëmijët nën moshën 12 vjeç.

Rekomandohet të merret një tabletë në ditë, e shoqëruar me një gotë me ujë.
Tableta mund dhe të ndahet në dy gjysma dhe të pihet.
Nuk rekomandohet të tejkalohet doza ditore e lejuar.

L-Ascorbic Acid, Filler Hydroxypropylmethylcellulose, Filler Microcrystalline Cellulose, Modified Starch, Zinc Sulphate, Anti-Caking Agent Fatty Acids, Filler Dicalcium Phosphate, Echinacea Dry Pressed Juice, Ferrous Fumarate, Anti-Caking Agent Talc, Anti-Caking Agents Magnesium Salts Of Fatty Acids, Colouring Agent Titanium Dioxide, Coating Agent Hydroxypropyl Cellulose, Anti-Caking Agents Silicon Dioxide, Coconut Oil, Pyridoxine Hydrochloride, Colouring Agent Iron Oxides And Iron Hydroxides, Retinyl Acetate, Sodium Selenite, Cholecalciferol, Cyanocobalamin

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.