info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Dermedic Baby Atopy Prone Skin Cleansing Gel

Çmimi:770.00 L1,540.00 L

Xhel larës delikat për përdorim të përditshëm në pastrimin e lëkurës së thatë dhe shumë të thatë.

I përshtatshëm për të gjithë familjen.

  • 500 ml
  • 200 ml
Spastroje

SKU: DERMED039V
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml, 200 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Pastron butësisht lëkurën pa shkaktuar tharje.
Anti-inflamator, antipruritik.
Mbron barrierën hidrolipidike të lëkurës.
I përshtatshëm për lëkurë atopike.

Nuk përmban sapun, parabene, SLS.
Nuk shkakton djegie të syve.
I përshtatshëm për flokë dhe trup.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni butësisht. Shpëlajeni mirë dhe thaheni me kujdes.

Përbërësit aktivë: Flaxseed oil containing unsaturated fatty acids: Omega 3, Omega 6, Omega 9, Natural Extract AP, Polyquaterium-7

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.