info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène BODY Deodorant Efficacite 24 h

Çmimi:1,550.00 L 1,240.00 L -20%

Deodorant në trajtë roll-on, formuluar për lëkurë të ndjeshme.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: AV143
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

,

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Ky DEODORANT EFEKTIV 24H mbron nga aromat e pakëndshme për një kohë të gjatë dhe zvogëlon ndjesinë e lagështisë falë një kombinimi agjentësh antimikrobikë dhe pluhurit të tij thithës. Pasuruar me një kompleks oleo-qetësues, ky roll-on qetëson dhe e lë lëkurën të hidratuar. Aroma e tij e freskët dhe delikate jep një ndjesi freskie në lëkurë. Formula e tij shumë e tolerueshme, pa alkool dhe pa kripëra alumini është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës madje edhe për lëkurën e ndjeshme. Mund të përdoret ,direkt pas pastrimit apo depilimit të zonës së sqtullave. Një aleat i ri tek i cili mund të mbështeteni gjatë gjithë ditës!

Formulim jo-komedogjenik, i zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.
Pa alkool. Pa kripëra të aluminit.

Aplikojeni cdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Avène Thermal Spring Water (Avene Aqua), Isodecyl Neopentanoate, Pentylene Glycol, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), Water (Aqua), Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone, Benzoic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil (Butyrospermum Parkii Oil), Camelina Sativa Seed Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil (Carthamus Tinctorius Seed Oil), Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Dimethyl Phenylpropanol, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxycapric Acid, Lysine, Polysorbate 60, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Sorbitan Isostearate, Sorbitan Stearate, Squalane, Zinc Ricinoleate.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.