info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène Body Gel Douche Douceur

Çmimi:2,000.00 L 1,600.00 L -20%

Xhel pastrues delikat për lëkurë të ndjeshme
500 ml

Stock: Ka stok

SKU: AV024
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Xhel larës pa përmbajtje sapuni me pH fiziologjik, i cili pastron me delikatesë edhe lëkurën më të ndjeshme falë bazës së saj të butë pastruese.

Pasuruar me një kompleks qetësues dhe me agjentë hidratues me bazë bimore,kjo formulë e lë lëkurën të pastër, të butë dhe me një ndjesi komforti.
Tekstura e sa jxhelatinoze shndërrohet në një shkumë të butë me aromë relaksuese, e cila njëkohësisht hidraton lëkurën.
Tolerancë shumë e mirë gjinekologjike.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shkumëzojeni.
Shpëlajeni mirë dhe thaheni me kujdes. Fytyrë dhe trup.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA) – WATER (AQUA) – SODIUM LAURETH SULFATE – COCO-GLUCOSIDE – GLYCERIN – PEG-7 GLYCERYL COCOATE – POLYSORBATE 20 – INULIN – LAURYL BETAINE – GLYCERYL OLEATE – CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL – ASCORBYL PALMITATE – BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) OIL (BUTYROSPERMUM PARKII OIL) – CAMELINA SATIVA SEED OIL – CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL) – CITRIC ACID – FRAGRANCE (PARFUM) – HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE – LECITHIN – PROPANEDIOL – SALICYLIC ACID – SODIUM BENZOATE – SODIUM CHLORIDE – SODIUM MYRISTOYL GLUTAMATE – TOCOPHEROL.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.