info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Alta Natura Q10

Çmimi:3,480.00 L 3,132.00 L -10%

Suplement ushqimor me koenzimën Q10
Paketim x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

30 kapsula

Suitable For

Koenzima Q10 e njohur ndryshe si ubikinon, është tepër e rëndësishme për një sërë funksionesh në organizëm.

Përmendim:
-merr pjesë në proçesin e prodhimit të ATP-së, e nevojshme për prodhimin e energjisë;
-është antioksidues i fuqishëm, pra lufton radikalet e lirë dhe parandalon plakjen e qelizave;
-rrit imunitetin;
-nxit proçeset metabolike;
-rregullon nivelet e kolesterolit në gjak.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë, pas vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Coenzima Q10 (Ubichinone). Coadiuvanti tecnologici: Maltodestrine, Sorbitolo, Magnesio stearato, Silice biossido.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.