info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy MineralBlend Fond de Teint Hydratant

Çmimi:3,700.00 L 3,145.00 L -15%

Fondotinë me mbulim natyral deri në 16 orë dhe fuqi të lartë hidratuese. E përshtatshme për lëkura të ndjeshme.
30ml

Spastroje
gypsum
ocher
agate
clay


Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Suitable For

,

Nuanca

01- clay, 03 -gypsum, 06- ocher, 09- agate

Specific For

Përshkrimi

Fondotintë me fuqi të lartë hidratuese.

Formulim i pasuruar me përbërës aktivë si: uji mineralizuar Vichy, acidi hialuronik me origjinë natyrore dhe pigmente minerale.
Gjatë aplikimit, tekstura e saj unifikohet me lëkurën pa krjuar ‘efektin maskë’.
Mbulim i lehtë që zgjat 16 orë.
Ditë pas dite, lëkura duket më e shëndetshmë dhe shenjat e lodhjes zbehen.

– Formulim hipoalergjik
– Testuar nën kontrollin dermatologjik
– Jo-komedogjenik
– Pa parabene

Përdorimi

Aplikoni fondotintën në mënyrë të njëtrajtshme, duke e përhapur me kujdes nga qendra në drejtimin e jashtëm të fytyrës, me ndihmën e një furce të posacme.

Përbërësit

AQUA / WATER
GLYCERIN
CAPRYLYL METHICONE
PRO PA NEDIOL
DIMETHICONE
PENTYLENE GLYCOL
DIMETHICONE / PEG
1 0/1 5 CROSSPOLYMER
TRIETHOXYSILYLETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL POLYDIMETHYLSILOXYETHYL
PARUMETHYLSILOXYETHYL
PARUMETHYLSILOXYETHYL
PARUMETHICONE / SIZEHYLIUM
SIZEHYLIUM
SIZEHYLIUM
SUMMETHYLSILOXYETHYL
SODORIUM
SIZEHICONE
SIZEHICONIUM ALCOHOL DENAT.
DISODIUM EDTA
TOCOPHEROL
ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE
CAPRYLYL GLYCOL
DIPROPYLENE GLYCOL