info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi SET (Shampoolatte, Pasta protettiva, Crema idratante, Salviettine detergenti)

Çmimi:2,390.00 L 2,031.50 L -15%

Trudi paketim dhuratë, ideal për bebe te sapolindura

Stock: Ka stok

SKU: TRU026
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

,

Masa

500 ml, 100 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Trudi set ideal për paketim dhuratë.

Set për bebe të porsalindura i cili përmban:
1. Shampo për skalpin delikat dhe flokët e bebeve.
2. Krem ushqyes me oksid zinku, i përshtatshëm për zonën e pelenave.
3. Krem hidratues për trupin dhe fytyrën e bebes.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping