info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rilastil Xerolact Podos Lipogel

Çmimi:2,100.00 L

Trajtim i përditshëm formuluar specifikisht për shputat e këmbëve dhe thembrat.
100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Rilastil Xerolact Podos Lipogel është një trajtim i pwrditshwm, i formuluar për të hidratuar, zbutur dhe normalizuar lëkurën e zonave që shfaqin fiziologjikisht një shtresë më të trashë, siç janë shputat e këmbës dhe thembrat.

Formuluar me Laktat natriumi dhe alantoinë, ky trajtim rikthen trashësinë fiziologjike të shtresës së brirëzuar , përmes një veprimi efektiv keratolitik.
Për shkak të pranisë së gjalpit Shea, pantenolit dhe glicerinës në formulim, tekstura e saj e plotë absorbohet shpejt nga lëkura dhe nuk e lë shputën e këmbës të rrëshqitshme.
Rezultatet janë të dukshme menjëherë pas 3 ditëve trajtimi.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të thatë , duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Isononyl Isononanoate • Nylon-6/12 • Sodium Lactate • Octyldodecanol • Allantoin • Panthenol • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Polyacrylate Crosspolymer-6 • Octyldodecyl Xyloside • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Lactic Acid • Polyacrylate-13 • Polyisobutene • Tocopheryl Acetate • PEG-8 • Polysorbate 20 • Sorbitan Isostearate • t-Butyl Alcohol • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping