[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

këmbët

Showing 1–20 of 25 results

Pharmaline Venolen Idrogel

Krem freskues efikas në rastet e venave varikoze Tub x 100 ml
1,700.00 L
Shtoje në shportë

Epitech Group Nevamast Cream

Formulim specifik për këmbë të lodhura dhe të enjtura Tub x 100 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Delicate Touch

Strisha depiluese me dyll për këmbët dhe krahët, të përshtatshme ër lëkurë sensitive. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Strisce Depilatorie Braccia e Gambe Perfect Touch

Strisha depiluese me dyll të përshtatshme për këmbët dhe krahët. Për lëkurë normale. 20 strisha
530.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Spider Vein Cream

Krem që pakëson kapilarët e dukshëm në sipërfaqe të lëkurës 150 g
3,180.00 L
Shtoje në shportë

Palmer’s Cocoa Butter Heel Repair with Vitamin E

Formulim me gjalpë kakao për riparimin e thembrave të dëmtuara 25 g
842.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Ducray Hidrosis Control Antiperspirant Cream

Antiperspirant në formë kremi për të parandaluar djersitjen e tepërt në duar dhe këmbë. 50 ml
1,800.00 L 1,440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Perfect Forms Rescue Feet

Krem ushqyes dhe riparues për këmbët. 100 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Callus Cream

Krem i formuluar me 40% ure që trajton kallot e formuara. 100 ml
3,290.00 L 2,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Foot Care Cream

Krem ushqyes për këmbët dhe thonjtë. 100 ml
1,860.00 L 1,488.00 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray Men

Spray anti-perspirant i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. Formulim për meshkuj. 60 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray Women

Spray anti-perspirant për femra, i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. 60 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë

Froika Anti-Perspirant Spray

Spray anti-perspirant i cili trajton djersitjen e shtuar edhe në duar dhe këmbë. 60 ml
1,480.00 L
Shtoje në shportë

Parasoftin Piling Ҫorape

Trajtim me efekt peeling për këmbët. Paketim me 1 cift corapesh për 1 përdorim
900.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Epidiane 24h Moisturizing Cream Feet & Nails

Krem hidratues për këmbë të thata & thonjtë. 125 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Foot Lotion

Locion kundër djersitjes dhe aromës së keqe të këmbëve. 100 ml
960.00 L 816.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Foot Repairing Cream 10% Urea

Riparues intensiv i këmbëve, i përshtatshëm për këmbët e diabetikëve. 100 ml
2,200.00 L 1,100.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Fresh Gel

Xhel freskues për këmbë të lodhura dhe të enjtura 100 ml
1,200.00 L 1,020.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Erbaven Retard

Suplement ushqimor për këmbë enjtura dhe të lodhura 30 tableta
1,190.00 L 1,011.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Dermalibour + Barrier Cream

Krem riparues për lëkura të thata dhe të dëmtuara 100 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë