info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Xerolact 12% Fluid Emulsion

Çmimi:2,790.00 L 2,092.50 L -25%

Teksturë e lehtë fluid-emulsion i cili trajton, ushqen dhe rigjeneron ndjeshëm zonat e lokalizuara me prirje hiperkeratinoze.
400 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

,

Masa

400 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim hidratues dhe balancues, me teksturë të pasur dhe kremoze me veti qetësuese.
I përshtatshëm si trajtim i përditshëm për lëkurën kserotike, me prirje hiperkeratinoze.

Sodium lactate ndihmon në normalizimin e shtresave të lëkurës në zonat e lokalizuara, duke trajtuar hiperkeratozën.
Sodium DNA dhe gjalpi Shea u dhuron butësi dhe elasticitet zonave veçanërisht të dehidratuara dhe të irrituara.
Vitamina E dhe Glicerina përmirësojnë ndjeshëm lëkurën.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër, të tharë paraprakisht, 1 ose 2 herë në ditë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Sodium Lactate • C12-15 AlkylBenzoate • Isohexadecane • Glycerin • Cyclopentasiloxane • PEG-30 Dipolyhydroxystearate • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Tocopheryl Acetate •Zea mays (Corn) Oil • Sodium DNA • Hydrogenated Castor Oil • Cetyl Dimethicone • Magnesium Sulfate • PEG-8 • Tocopherol • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Phenoxyethanol •Ethylhexylglycerin • Parfum (Fragrance)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping