info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Xerolact Crema Mani

Çmimi:700.00 L 525.00 L -25%

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për duart e thata dhe të dëmtuara.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem i formuluar me 20% gjalpë Shea, specifikisht për mbrojtjen dhe ushqyerjen e lëkurës së duarve, duke i lënë të buta dhe të hidratuara.

• Riparon duart nga dëmtimet e shkaktuara nga agjentët atmosferikë ose nga substancat agresive, duke rikthyer filmin hidrolipidik.
• Ushqen intensivisht lëkurën e duarve.
• Absorbim i shpejtë.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në duar të thara duke e masazhuar deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water) • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Glycerin • Isohexadecane • Betaine • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Cetearyl Alcohol • Polymethyl Methacrylate • Schizandra chinensis Fruit Extract • Polyacrylate-13 • Polyisobutene • Ethyl Vanillin • Xanthan Gum • Polysorbate 20 • Sorbitan Isostearate • PEG-8 • Tocopherol • Sodium Hydroxide • Ascorbyl Palmitate • Ascorbic Acid • Citric Acid • Disodium EDTA • Phenoxyethanol • Ethylhexylglycerin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping