info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Moisturizing Body Milk

Çmimi:2,790.00 L 2,092.50 L -25%

Qumësht ushqyes për trupin
400ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë që ka për qëllim të ushqejë lëkurën, ta zbusë, t’i japë shkëlqim dhe të parandalojë dukurinë e plakjes së saj.
Kombinimi i acidit hialuronik me peshë molekulare të madhe me atë me peshë molekulare të vogel, i jep këtij emulsioni veti të ushqejë lëkurën dhe në shtresat më të thella, ndërsa kompleksi Influks SK parandalon humbjen e ujit.
Vaji i nxjerrë nga bima Oenothera i jep lëkurës shkëlqim, kurse gjalpi Shea butësi.
I përshtatshëm për t’u përdorur dhe gjatë shtatzënisë.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.
Testuar klinikisht.
Nuk përmban rrjedhës të grurit.

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë trupin dhe masazhohet derisa të absorbohet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water) • PPG-15
Stearyl Ether • Propylene Glycol • Urea • Steareth-2 • Glycerin • Caprylic/Capric Triglyceride • Panthenol • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Dimethicone • Isostearyl Palmitate • Steareth-21 • Olus Oil (Vegetable Oil) • Serica Powder (Silk Powder) • Xylitol • Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil • Sodium Hyaluronate • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Sodium Lauroyl Lactylate • Tocopheryl Acetate • Phytosphingosine • Cholesterol • Paraffinum liquidum (Mineral Oil) • Carbomer • Arginine • Lanolin Alcohol • Glycine soja (Soybean) Oil • Xanthan Gum •Imidazolidinyl Urea • Methylparaben • Propylparaben • Phenoxyethanol• Ethylhexylglycerin• Disodium EDTA • BHA • BHT • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping