info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Aqua Intense Spray

Çmimi:2,790.00 L 2,092.50 L -25%

Spraj hidratues për fytyrën për përdorim gjatë gjithë ditës
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim i koncentruar në trajtë spraj, për përdorim të përditshëm. Teksturë e lehtë dhe e freskët, e cila mund të përdoret në çdo moment të ditës.

Në përmbajtje ka acid hialuronik me peshë molekulare të lartë dhe të ulët dhe ekstrakte lajthie, për të qetësuar, mbrojtur lëkurën dhe për të siguruar hidratim optimal.
Format praktik, i cili mund të mbahet me vete gjatë gjithë kohës dhe të riaplikohet sipas nevojës gjatë ditës.

Formulim hipolaergjik dhe jo-komedogjenik.
Dermatologjikisht i testuar për praninë e nikelit, kromit, kobaltit.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në largësi 15-20 cm larg nga lëkura. Mund të riaplikohet sipas nevojës gjatë ditës.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Propanediol • Pentylene Glycol • Sodium PCA • Hydrolyzed Hyaluronic Acid • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Bark/Twig Extract • Sodium Hyaluronate • Methylpropanediol • Tetrasodium Glutamate Diacetate • Lactic Acid •Sodium Hydroxide.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping