info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Acne Summer Kit

Çmimi:2,540.00 L 1,905.00 L -25%

Set me veprim mbrojtës dhe pastrues, formuluar specifikisht për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
Ҫmim promocional.
40 ml, 50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

,

Masa

40 ml + 50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Set promocional
Bli kremin e diellit Rilastil Sun System Acnestil 40 mldhe përfito falas xhelin larës Acnestil Cleansing Gel 50 ml

Sun System Acnestil Cream SPF 50

Emulsioni i lehtë i pasur me azeloglicinë dhe niacinamid me veprim rregullues dhe opacifikues të sebumit.
Vitamina E dhe glicirizinati i dipotasiumit kryejnë një veprim qetësues.
-Garanton një mbrojtje me spektër të gjerë nga rrezatimi UVB-UVA (mbrojtje shumë e lartë) dhe drita blu.
-Kryen një veprim elasticizant për lëkurën e shëndetshme.
-Parandalon djegien dhe shfaqjen e njollave të shkaktuara nga dielli.
-Redukton rrezikun e irritimit të syve.

Acnestil Gel, i përshtatshëm për një pastrim të thellë e të përditshëm të lëkurës.
Rregullon prodhimin e yndyrës, pakëson mundësinë për t’u formuar koloni bakteriale dhe ul inflamacionin.
Mund të përdoret dhe në lëkurë shumë të ndjeshme.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, mërkur, paladium dhe krom.
Hipoalergjik.
Jo komedogjenik.
Pa SLES, pa SLS, pa parabenë, pa ngjyrues dhe pa derivate të grurit.

Përdorimi

Tundeni përpara përdorimit.
Aplikojeni në mënyrë uniforme në fytyrë, të paktën 30 minuta përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni shpesh gjatë ditës.

Aplikojeni xhelin larës në lëkurë të thatë, masazhojeni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Polysorbate 20 • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-120 Methyl Glucose Dioleate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Propylene Glycol •Coco-Glucoside •Glyceryl Oleate • PPG-26-Buteth-26 • Citric Acid • Sodium PCA• Niacinamide• Panthenol•Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Potassium Azeloyl Diglycinate• Zinc PCA • Copper PCA • Sodium Hyaluronate • Oligopeptide-10 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • C12-13 Alkyl Lactate •Sodium Chloride • Tocopherol• Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Caprylic/Capric Triglyceride• Hydrogenated Palm Glycerides Citrate• Lecithin• Ascorbyl Palmitate• Propanediol• Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Chlorhexidine Digluconate• Sodium Benzoate• Disodium EDTA • Parfum (Fragrance)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping