info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Pingo Ultra Soft Pants XL 6

Çmimi:1,800.00 L 1,620.00 L -10%

Pelena ekologjike në formë mbathjesh për fëmijë me peshë 16+ kg.
Paketim me 26 pelena.

Stock: Ka stok

SKU: PINGO010
Etiketa: , , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Pelenat Pingo në formë mbathjesh janë krijuar për t’i dhënë një ndjesi konforti fëmijëve të porsalindur.
Tepër absorbuese, puthiten plotësisht dhe nuk lejojnë rrjedhje.
Zgjedhja e përbërësve është bërë me kujdes, për të mos irrituar lëkurën delikate të fëmijëve.
Shtresa kryesore e pelenave është e përbërë nga celuloza e çertifikar nga FSC.
Largimi i dioksidit të karbonit që prodhohet gjatë prodhimit të pelenave bëhet mes proçedurave të çertifikuara, nga organizata që mbrojnë mjedisin, duke i bërë këto pelena miqësore me ambjentin.
Të pajisura me një tregues të nivelit të lagështisë, që tregon dhe kohën e duhur për të ndërruar fëmijët tuaj.
Të testuara dermatologjikisht.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping