info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytonovathrix Shampoo

Çmimi:2,150.00 L 1,935.00 L -10%

Shampo kundër rënies së flokëve
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim bimor që ka për qëllim:
-të tonifikojë skalpin;
-të forcojë fijen e flokut;
-të mbrojë flokët nga faktorët dëmtues;
-të pengojë rënien e flokëve.
Këto efekte arrihen në sajë të pranisë në formulim të:
-ekstrakteve të guaranës, që kanë veti të forcojnë flokët;
-ekstrakteve të algave të kuqe, që krijojnë një shtresë veshëse mbrojtëse për flokun;
-ekstrakteve të bishtit të kalit, me veti adstrigjente.
Me vetëm disa aplikime floku do duket më i shëndetshëm dhe më i bukur.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet, lihet për 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë:
ekstraktet e guaranës, ekstraktet e algave të kuqe, ekstraktet e bishtit të kalit.