info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Çmimi:3,500.00 L 3,150.00 L -10%

Spraj trajtues për flokë të lyer
150ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY038
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim 95% bimor që ofron përkujdesje intensive:
– rrit rezistencën e flokëve dhe i mbron nga faktorët e jashtëm dëmtues;
– ruan integritetin e flokëve dhe ndihmon ne ruajtjen e ngjyrës në sajë të ekstraktevve të mollës së kuqe në përmbajtje;
– rigjeneron barrierën hidrolipidike dhe i bën flokët më të butë, më të fortë dhe me shkëlqim;
-siguron stilim më të lehtë të tyre.
Zgjedhja e duhur për flokë të fortë, të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë. Ndihmon në një stilim sa më të lehtë të flokëve tuaj.

Përbërësit

PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER. PYRUS MALUS (APPLE) FLOWER WATER. CETEARYL ALCOHOL. AQUA / WATER / EAU. CETYL ALCOHOL. BEHENTRIMONIUM CHLORIDE. GLYCERIN. POLYESTER-11. CITRIC ACID. PHENOXYETHANOL. ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL. CETRIMONIUM CHLORIDE. HYDROGENATED ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL. PARFUM / FRAGRANCE. SODIUM BENZOATE. CHLORPHENESIN. POTASSIUM SORBATE. POLYQUATERNIUM-53. CI 77019/MICA. HYDROLYZED CERATONIA SILIQUA SEED EXTRACT. TETRASODIUM EDTA. ZEA MAYS (CORN) STARCH. CI 77891/TITANIUM DIOXIDE. MALUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT. TOCOPHEROL. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. POLYQUATERNIUM-7. HYDROXYCITRONELLAL. CITRONELLOL. GERANIOL. 1311A.