info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 16 results

Ofertë!
-20%

Klorane Shampoo with Pomegranate

Shampo me shegë që ruan ngjyrën e flokëve tuaj 400 ml
2,200.00 L 1,760.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto PhytoColor Extend Mask

Maskë që ruan ngjyrën e flokëve për një kohë më të gjatë 200 ml
2,890.00 L 2,167.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto PhytoColor Radiance Reviving Conditioner

Balsam që ruan shkëlqimin e flokëve për një kohë më të gjatë 175 ml
1,990.00 L 1,492.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytocolor Colour Protecting Mask

Maskë për flokët që ndihmon në ruajtjen më gjatë të ngjyrës së flokëve. 150 ml
2,800.00 L 2,100.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Dejaunissant au Centauree

Shampo kundër zverdhjes së flokut për flokët e lyer me nuanca gri, të bardhë ose platin me lule Kokoçeli
1,120.00 L1,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-25%

Phyto PhytoColor Soin Activateur de Brillance

Përkujdesje ushqyese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për flokët e lyer. Përmban filtër UV. 150 ml
2,800.00 L 2,100.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto PhytoColor Shampooing Protecteur de Couleur

Përkujdesje mbrojtëse dhe ushqyese specifike për flokë të lyer. 250 ml
1,570.00 L 1,177.50 L -25%
Shtoje në shportë

Guam Upker ShampooCapelli Colorati

Shampo me veti antioskiduese & mbrojtëse e ngjyrës për flokë të lyer 200 ml
2,080.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Phyto Phytoargent Shampoo

Shampo për flokë gri, të bardhë dhe flokë të thinjur 200ml
1,560.00 L 1,170.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
3,500.00 L 1,750.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Phyto Phytomillesime Cleansing Care Cream

Krem pastrues për flokë të lyer 75ml
2,250.00 L 1,125.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Mask

Maskë për flokë të lyer 200 ml
5,300.00 L 2,650.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Shampoo

Shampo për flokë të lyer 200ml
1,900.00 L 950.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Colour Cleansing Cream

Shampo për flokë të lyer dhe skalp të ndjeshëm 250ml
2,180.00 L 1,853.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Granade (Shegë)

Shampo me shegë për flokë të lyer
1,120.00 L1,760.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Klorane Conditioner with Pomegranate

Formulim i përshtatshëm për të ushqyer flokët e dëmtuar nga lyerja
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë