[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

flokë të lyer

Showing all 10 results

Ofertë!
-15%

Phyto Phytocolor Colour Protecting Mask

Maskë për flokët që ndihmon në ruajtjen më gjatë të ngjyrës së flokëve. 150 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Shampooing Dejaunissant au Centauree

Shampo kundër zverdhjes së flokut për flokët e lyer me nuanca gri, të bardhë ose platin me lule Kokoçeli
1,040.00 L1,680.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Phyto PhytoColor Soin Activateur de Brillance

Përkujdesje ushqyese dhe mbrojtëse, formuluar specifikisht për flokët e lyer. Përmban filtër UV. 150 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto PhytoColor Shampooing Protecteur de Couleur

Përkujdesje mbrojtëse dhe ushqyese specifike për flokë të lyer. 250 ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Guam Upker ShampooCapelli Colorati

Shampo me veti antioskiduese & mbrojtëse e ngjyrës për flokë të lyer 200 ml
2,080.00 L 1,768.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Beauty Concentrate Spray

Spraj trajtues për flokë të lyer 150ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Cleansing Care Cream

Krem pastrues për flokë të lyer 75ml
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Mask

Maskë për flokë të lyer 200 ml
5,300.00 L 4,505.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Shampoo

Shampo për flokë të lyer 200ml
1,900.00 L 1,615.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Dercos Ultra Soothing Colour Cleansing Cream

Shampo për flokë të lyer dhe skalp të ndjeshëm 250ml
2,180.00 L 1,853.00 L -15%
Shtoje në shportë