info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phyto 9 Nourishing Day Cream

Çmimi:2,120.00 L 1,908.00 L -10%

Krem ushqyes për flokë shumë të thatë
50ml

Stock: Ka stok

SKU: PHY019
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, që shkrihet në kontakt me flokët tuaj dhe i lë ata të butë dhe me shkëlqim.
Kombinimi i 9 ekstrakteve bimore (Malloë, Soybean, Macadamia Oil, Burdock, Rosemary, Sage, Calendula, illoë, ST. JOHN’S ëORT), ushqen flokët dhe parandalon formimin e majave dyshe.
Zgjedhja e duhur për flokë të hidratuar dhe me shkëlqim.

Përdorimi

Aplikohet një sasi e vogël kremi në majat e flokëve.
Nuk shpëlahet.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

ALTHAEA OFFICINALIS ROOT EXTRACT. LECITHIN. PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL. MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. HYPERICUM PERFORATUM FLOWER EXTRACT. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT. SALIX ALBA (WILLOW) LEAF EXTRACT. SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT. GLYCERIN. PROPYLENE GLYCOL. TOCOPHEROL. BUTYLPARABEN. ETHYLPARABEN. PHENOXYETHANOL. PROPYLENE GLYCOL STEARATE. POLYSORBATE 20. SORBITAN LAURATE. PROPYLENE GLYCOL LAURATE. CITRIC ACID. POTASSIUM SORBATE. SODIUM DEHYDROACETATE. SODIUM BENZOATE. 484Z.