info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Pharmaceris P Psoritar Intense Multifunctional Cream

Çmimi:2,620.00 L 2,096.00 L -20%

Krem për fytyrën dhe trupin të prekur nga lezione psoriatike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Krem për fytyrën dhe trupin të prekur nga lezione psoriatike.
Mund të përdoret si trajtim i pavarur ose plotësues.
Formula lehtëson kruajtjen, djegien dhe skuqjen e vazhdueshme të lëkurës.

Mbështet plotësisht rigjenerimin e lëkurës së prekur nga psoriasis dhe ka një efekt qetësues dhe mbrojtës.
Duke rregulluar procesin e deskuamimit, i rikthen epidermës funksionin e saj mbrojtës.
Qetëson lëkurën dhe përmirëson gjendjen dhe pamjen e përgjithshme të saj.

TOLERANCË DHE EFEKASITET I LARTË.
TESTUAR KLINIKISHT DHE DERMATOLOGJIKISHT.

Përdorimi

Aplikojeni kremin të paktën një herë në ditë, në zonat e prekura nga lezionet psoriatike.
Masazhojeni butësisht derisa të përthithet.
Rekomandohet aplikimi i një shtrese më të trashë para gjumit.
Pas aplikimit të kremit, shmangni ekspozimin e drejtpërdrejtë ndaj rrezeve të diellit.

Përbërësit

Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Canola (Canola) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Propanediol, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Dimethicone, Juniperus Communis Fruit Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, PEG-75 Stearate, Hydroxyacetophenone, Ceteth-20, Steareth-20, Allantoin, Xanthan Gum, Salicylic Acid, Carbomer, Ictasol, Sodium Carbonate, Dextrin, Polydextrose, Ethylhexylglycerin, Amylopectin, Niacinamide, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Phenoxyethanol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping