info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Çmimi:2,900.00 L 2,465.00 L -15%

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Suitable For

, , ,

Specific For

, , , ,

Përshkrimi

Ky balsam me efekt SOS për fytyrën dhe trupin, kombinon mjaltin me 6 vajra bimorë, për të riparuar, ushqyer dhe qetësuar zonat e thata të fytyrës dhe trupit (mjekra, pjesa anësore e hundës, bërrylat, thembrat ).

Menjëherë, ndjenjat e shqetësimit dhe kruarjeve qetësohen. Ditë pas dite, lëkura rigjen gjithë komoditetin e saj, falë aplikimit të balsamit.

Formula remoze me një aromë të plotë mjalti dhe intense është e përshtatshme për të gjithë familjen, edhe për fëmijët.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në zonat e thata dhe masazhojeni butësisht.

Përbërësit

SQUALANE, DECYL OLEATE, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, CERA ALBA/BEESWAX, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, TRIBEHENIN, LAUROYL LYSINE, MICA, OCTYLDODECANOL, HYDROGENATED CASTOR* OIL, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, PARFUM/FRAGRANCE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, TOCOPHEROL, GLYCERYL CAPRYLATE, MEL/HONEY, RIBES NIGRUM (BLACK CURRANT) SEED OIL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, PROPYLENE CARBONATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CARDIOSPERMUM HALICACABUM FLOWER/LEAF/VINE EXTRACT, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, CITRIC ACID [N3102/A]