info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Set për përgatijen e akulloreve

Çmimi:1,500.00 L

Set specifik për krijimin e akulloreve ose lëngjeve të ngrira

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Mosha

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Në periudhën e verës, kur janë duke luajtur dhe harxhuar energji, fëmijët kanë nevojë për diçka që ti freskojë.
Ku ka më mirë se diçka të përgatitur nga vetë ju.
NUK ju vë në dispozicion disa aksesorë ushqimi, me forma specifike, në të cilat ju mund të hidhni lëngjet e frutave apo kosin dhe ti vendosni në frigorifer.
Pasi të jenë gati, ia jepni fëmijëve tuaj ti konsumojnë si akullore.
Format mbahen lehtësisht nga duart e vogëla të fëmijëve.

Të përshtatshme për fëmijë mbi 10 muajsh.